N070ICP-G01 (BL)

| Tauira tauira | N070ICP-G01 (BL) |
|---|---|
| Pae Waitohu | INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| N070ICP-G01 (BL) Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 94.2×150.72 mm |
| Whakaahuatanga | 110.21×189.21×5.38 mm |
| Mata | Hard coating (7H) |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Putanga Whakauru | 1.8/3.3V (Typ.)(V18/V33) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o INNOLUX N070ICP-G01 (BL).
INNOLUX N070ICP-G01 (BL) he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX N070ICP-G01 (BL) pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX N070ICP-G01 (BL) ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX N070ICP-G01 (BL) i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N070ICP-G01 (BL) he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX N070ICP-G01 (BL) pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX N070ICP-G01 (BL) ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX N070ICP-G01 (BL) i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "N070ICP-G01 (BL)"
- INNOLUX N070ICP-G01 (BL)
- N070ICP-G01 (BL) raupapa
- N070ICP-G01 (BL) te ahua
- N070ICP-G01 (BL) utu
- Kaihoko N070ICP-G01 (BL)

